Amazon FBA al-Sat 2.0-  dikkat: Sadece Yeni Açılışa Özel Fiyatımızdır Çok kısa Zaman İçinde fiyat yükselecektir !
Evinizden günde 1 Saat Ayırarak
EXTRA 300 - 500 Dolar Gelir HAYATINIZDA neyi 
DEĞİŞTİRİRDİ
Bu eğitim programı herkese göre değil ve tabii ki her girişim sonuç vermiyor ... 
Bizim elimizde de bir sihirli değnek veya kolay para kazanma yöntemi YOK.
Ama biliyoruz ki 
DOĞRU PAZAR -DOĞRU ARAÇ - DOĞRU İŞ 
ile ticari becerilerini geliştirmekte kararlı herkes ufak fakat hayat değiştiren geliri elde edebilir.

10 BİNLERCE ARMAĞAN KIZILCAN'IN SÜREKLİ ÖĞRENEN ÖĞRENCİLERİ ARASINA KATIL

Merhaba ben Armağan KIZILCAN

10,000+ Üzerinde Öğrenci Yanılıyor Olabilir Mi ?

Ben sadece tecrübelerimi paylaşan normal bir vatandaşım diyorum hep. Ama binlerce internetten gelir elde eden öğrencim yanılıyor olabilir mi ?
 Referans veren öğrenci değişimlerine bakınca bazen ben de şaşıyorum. 
Belki de sizden çok kazanmanızı hayatınızı değiştirmenizi istiyorum. Hakkınızda hayırlısı olması dileklerimle.
Armağan KIZILCAN

Ben de sizler gibi internette bir arayış içerisindeydim ve 2.5 sene önce 2,000 Dolarlık uluslarası bir eğitime katıldım ve hayatım komple değişti! ( tabii referans dahi oldum bir Youtube videomda anlatıyorum kanalıma abone değilseniz ismimi yazarak olabilirsiniz ).
Öyle bir değişti ki Youtube üzerinde görülmemiş bir şey başardık. "8 ayda 1 milyon kazanır mıyız?" dedik. Sonucu mu ne oldu ?? Lütfen Youtube'dan aratarak siz kendiniz görün. İnsanlar bazen çok fazla şüpheci oluyor. İnanın hayalini bile kurarken kendime ben de gülmüştüm ve evet bir çok kişi de bana ve fikirlerime gülmüş, benimle alay etmişti. ( Ben kendi hayatımda ne yapacağıma başkalarının karar vermesi kısmını çoktan geçtim, bu yüzden önemsediğim için söylemiyorum ama bunlarla sizler de karşılaşabilirsiniz.) Çünkü kimse anlayamıyor ve bu yüzden de belki de beni korumak istedikleri için de esasen hiç destek olmuyor aksine köstek oluyorlardı...  Neyse 
Burada inanın konu ben değilim :) SİZSİNİZ !

Benim hayatım online eğitimler, topluluklar ve mentorlar sayesinde değişti ve 26 yaşında ''emekli'' oldum. Fakat hayatımın en mutsuz dönemini geçirdim ve biliyorum ki mutluluğun formülü gelişimden geçiyor.  Şu anda eğitim almaya devam ediyor muyum derseniz tabii ki! Şu an TONNY ROBBINS 'den eğitim ve mastermind denilen özel grup danışmanlıkları alıyorum. 

Ve inanın eğitimlere harcadığım para ufak bir servet oldu. Fakat hiç arkama dönüp de pişman olmadım ve sizlerin de olabilecek en uygun fiyatlara bu harika tecrübelerden faydalanmanızı istiyorum. 

Bu eğitim inanıyorum ki herkese değil fakat istekli olan bir çok kişiye yardımcı olacak, kesin kazanır mıyım gibi soru soranlara baştan cevap vereyim HAYIR :D Eğitimde anlatılanlara harfiyen uymayıp uygulamazsanız hiçbir şey kazanamayacağınızı 
ben garanti ediyorum :) 


Peki Nasıl Yapacağız - Çözümünüz Nedir ?
Hiç BİM'de daha ucuz olup Migrosta daha pahalıya satılan bir ürüne denk geldiniz mi ? Hatta orada daha ucuzdu değil mi ? :)
Biz bunu tamamen YASAL ve Evinizde oturarak dahi yapabileceğiniz şekilde bir modelleme ile kurduk, test ettik ve aylarca denedik. Sonunda hiç tecrübesiz birinin başlayabileceği şekilde adım adım sindirilebilir hale getirdik. 
Yüzün üzerinde öğrenci referansımıza siz de aşağıdan bakabilirsiniz.
Amerika'da binlerce perakendeci, kupon siteleri, online indirim siteleri var buralardan aldığımız ürünleri ( PROGRAMLAR SAYESİNDE SATACAĞINDAN KESİN EMİN OLDUKLARIMIZI ) biz kendi açacağımız Amazon Mağazasında satıyoruz.  Ortalama %30 - %100 kar marjları elde ediyoruz. Tabii %1700 kar elde ettiğimiz ürünler de oluyor ama istisna. 
Örnek Paylaştığımız Videolardan Bir Tanesi
Yazılım Ek Ücretler Falan Filan İsteyecek misiniz ?
Hayır :D 
197 dolarlık eğitimi alarak A-Z'ye anlatımlarımıza ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bilgilere kavuşabilirsiniz. Yine de  bizim uzmanlarımızdan mentorluk almak ister,  bizim ekibimizden hizmet talep eder veya satacağınız ürünleri dahi bizim ekibin size haftalık olarak göndermesini isterseniz ( eğitim amaçlı sorumluluk tabii ki kabul etmiyoruz unutmayın sizin ticaretiniz sizin sorumluluğunuz) size özel olabilecek en uygun fiyatlarla faydalanabilmeniz için size özel teklifte bulunacağız.
Peki RİSKİM NEDİR ?
Risk 0 (Sıfır)! 
Performansa Dayalı İade Garantimiz Var!
Beni tanıyorsanız az çok bilirsiniz net birisiyim :) 197 dolar bir eğitime veremiyorsanız sizin için doğru bir işe girmiyorsunuz ve evet kesinlikle bu eğitimi almanızı öneririm. ( Ben bu fiyata daha önce  bu tarz bir eğitim hiç satmadım, almadım. ) Çünkü kendinize yatırım yapmanın önemini bilmiyorsanız ilerde yaşayacağınız en ufak problemlerle dahi yüzleşemezsiniz. Biz sizin gerçekten AKSİYON almanızı gerçekten GELİR elde etmenizi istiyoruz.  30 gün içinde mağazanızı açtınız eğitim programında anlatılanları harfiyen uyguladınız, mağazanıza SADECE 50 ÜRÜNÜ başarıyla eklediniz (99999 ürün demeyeceğiz :D ) ve hiç satamadınız. O zaman ekibimize mail atabilir ve eğitime ödediğiniz ücreti hesabınıza erişim vererek ve kontrol kaidesiyle alabilirsiniz. Bu konuda istisna kesinlikle yapılmayacaktır.
Peki Ne Alıyorsunuz ?
Güncellenen ve Eklenen Video Eğitim İçerikleri ile Eğitim Paneline Ömür Boyu Sınırsız Erişim 72+ Video Eğitim
SAYAÇ 0'LANMADAN KAYITLANANLARA 
İNANILMAZ BONUSLAR
275.69 Dakika CANLI SORU CEVAP YAYIN ERİŞİMİ
GERÇEK ÜRÜNLERDEN GERÇEK ÖRNEK ÇALIŞMALAR
VE 
HER YIL 1 ADET YAPILACAK SEMİNERE VIP KATILIM
TİCARETİ ÖĞRENMEK HİÇ BU KADAR KEYİFLİ OLMAMIŞTI!

AMAZON FBA AL - SAT 2.0 SİZE ÖZEL PANELİNİZ

MATEMATİĞİ DOĞRU YAPMADAN TİCARETTE BAŞARILI OLAMAZSINIZ
17,233,539+ 
DAKİKA EĞİTİM VERİLDİ
21,517+
AKTİF ÖĞRENCİ
98,750+
YOUTUBE ABONESİ
326+
CANLI YAYIN
3,939,955+
EĞİTİM VİDEOSU GÖRÜNTÜLENDİ

1
KAYIT OLUN
Aşağıdaki Bilgileri Doldurunuz
2
Bilgileriniz
Fatura Bilgileriniz

* Denotes mandatory fields

Shipping
Kişisel Bilgileriniz Korunma Altındadır


Şimdi Bonuslarla Birlikte
 Hemen Al:
97 $ TEKLİF ! 
Bu teklif SONSUZA DEK SÜRMEYECEK!
Normal Ücret: 497 ABD Doları 
Bugüne özel sadece
 97 $
countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds
Copyright © 2019 - Girisim Okulu by EASKGROUP LLC

Bu site Facebook web sitesinin veya Facebook Inc'in bir parçası değildir. Ayrıca, bu site Facebook ile hiç bir bağlantısı bulunmamaktadır. FACEBOOK, FACEBOOK, Inc.'e ait bir ticari markadır.

Girişim Okulu  çevrimiçi işletmelerle ilgili deneyimleri tipik değildir; Armağan KIZILCAN  deneyimli bir e-ticaret satıcısı ve pazarlamacısıdır. Program Armağan KIZILCAN ve uzman ekibinin Amazon'da satmak için potansiyel olarak başarılı ürünleri belirlemek için özel teknoloji, deneyim ve uzmanlığı nasıl kullandıklarını gösteriyor. Müşterilerimizin tipik sonuçlarını izlemiyoruz veya herkese açık öğrenci referanslarının doğruluğunu doğrulamıyoruz.

Teknolojimiz ve bu teknikler her zaman doğru olmayabilir ve bir Amazon işi oluşturmak her zaman karlı olmayabilir. Bu veya herhangi bir e-Ticaret stratejisini özel veya genel olarak uyguladığınızda para kazanacağınızı veya başarılı olacağınızı garanti edemeyiz. Sonuç olarak, sonuçlarınız Armağan'ın sonuçlarından önemli ölçüde farklı olabilir. Tüm bilgiler sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlıdır.